TÜRKİYE’NİN EN İYİ 10 ÇİÇEKÇİSİ

Özel günlerde verilebilecek en zarif hediyedir çiçek. Her çiçeğin farklı duyguları anlatan bir anlamı vardır, kırmızı gülün aşkı ifade etmesi gibi.
Biz de bu hafta, Sevgililer Günü arifesinde, jüri üyelerimize Türkiye’nin en iyi çiçekçilerini sorduk. Listeye ülkenin dört bir yanından adresler girdi.941312_538912552827669_661538713_n

Hepsinin de çiçek fiyatlarını vermeden önce ortak bir talebi oldu. Çiçekçilikte fiyatların günlük olarak değiştiğini, bu nedenle verdikleri fiyatların 14 Şubat’a kadar değişebileceğini yazmamızı istediler.

SE-BA
Kız istemeye gidenlerin adresi

Adana’da 15 yıldır hizmet veriyor. Günün, kişilerin ve mekanın özelliğine uygun çiçek tasarımları var. Sahibi Bahattin Aktaş 26 yıllık çiçekçi. Aktaş, eski cumhurbaşkanları Turgut Özal ve Süleyman Demirel için de özel çiçek çalışmaları yapmış.

Inter Flora’nın yaptığı çiçek tasarımı yarışmalarında Türkiye dereceleri var. Aktaş’ın yaptığı çiçeklerle kız istemeye gidenler asla boş dönmemiş. Bahattin Aktaş’ın en büyük özelliği, verilen siparişleri sanatsal bir kaygı taşıyarak yapıyor olması.

Sevgililer Günü için Hollanda’dan ithal ürünleri getirten SE-BA’da orkide, mavi gül, beyaz gül, bambu, Kazablanka, lilyum gibi birçok özel çiçek var.

Kaynak

Cevap Yaz